Performance

Kamil Barabasz

Digital Marketing Specialist

Kamil Barabasz

Na co dzień odpowiadam za płatne kampanie dla klientów Tigers. Za swoje najmocniejsze strony uważam obsługę Meta Ads i Google Ads, a także świetnie odnajduję się w kwestiach analitycznych.

Przed przyjściem do agencji prowadziłem przez 1,5 roku swoją markę odzieżową sprzedając produkty w swoim własnym ecommerce. W Tigers rozwijam swoje umiejętności w zakresie Performance marketingu i ecommerce.

Cokolwiek umysł może wymyślić, człowiek może osiągnąć

4

lata mieszkał w Wiedniu

1.5

roku prowadził własny e-commerce

7

opanowanych systemów reklamowych

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Planowanie
E-commerce
Performance
Audyty
Business Manager
主要的

Performance

Tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

E-commerce

Dobrze rozumie najważniejsze założenia w sprzedaży online i jest nastawiony na dostarczeniu wyniku biznesowego i wysokich ROAS.

Audyty

Jego mocną stroną są audyty reklamowe. Lubi optymalizować działania nie tylko w panelach reklamowych, ale również dzielić się rekomendacjami dla funkcjonowania całego biznesu

Kamil prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbia wspinaczkę oraz górskie wyprawy

2

Codziennie uprawia sport i czyta książki

3

Lubi spędzać czas z przyjaciółmi

Kamil oczami współpracowników

Marta Parzyszek
Marta Parzyszek
Digital Marketing Specialist

Pasjonat performance’u

Kamil posiada wiedzę i pasję do tematów performance’owych. To profesjonalista w każdym calu. Nie boi się wyzwań, jest skupiony na zadaniach i zawsze wykonuje je na najwyższym poziomie. W Kamilu cenię otwartość, zaangażowanie, chęć do rozwijania klientów i energię, którą potrafi zarażać inne osoby.

Procesy, dyscyplina, opanowanie

Procesy, dyscyplina, opanowanie – z tymi rzeczami kojarzy mi się Kamil Barabasz i jego podejście do pracy. Ma kontrolę nie tylko nad każdą kampanią reklamową w każdej sieci, ale też nad ogólnym flow we współpracy z klientem. Jeśli Kamil znajduje niezmapowany proces lub obserwuje niewystarczająco dobre wyniki, to szuka źródło problemu, podejmuje wyzwanie i naprawia ten problem. Do tego chętnie dzieli się wiedzą, pomagając innym specjalistom Tigers prowadzić bardziej obmyślone, skoordynowane działania.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.