Social Media

Emilia Sala

PR Specialist

Emilia Sala

W Tigers zajmuję się PR-em! Dbam o korzystne relacje marki z jej odbiorcami i interesariuszami poprzez przemyślaną komunikację. Współpracuję z mediami, szukam ciekawych kontekstów dla dziennikarzy i proponuję to co niestandardowe.

Z branżą public relations związałam się w 2022 roku, wybierając studia dziennikarskie i specjalizację PR i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim. Już po pierwszym roku studiów dostałam się na swój wymarzony staż w topowej agencji PR, z którą związałam się na dłużej. W lipcu 2023 dołączyłam do Tigers jako Junior PR Specialist, a w międzyczasie zdobyłam dwie nagrody branżowe - wyróżnienie w The Next Gen of PR organizowanym przez ZFPR oraz srebro w międzynarodowym konkursie The ICCO University PR World Cup.

Dream big. Work hard. Make it happen.

6

magiczna liczba, będąca dniem i miesiącem moich urodzin

21

wiek, w którym osiągnęłam międzynarodowy PR-owy sukces

29

piętro w Q22, na które bardzo chciałam wjechać

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Strategia
Kreatywność
PR
Social Media
Influencer marketing
主要的

Kreatywność

Jako przedstawicielka generacji Z nie potrafię wręcz myśleć i działać “standardowo”. Mam głowę pełną pomysłów, które uwielbiam prezentować klientom i wspólnie realizować.

PR

W public relations chodzi przede wszystkim o budowanie trwałych relacji między organizacją, a jej otoczeniem. Cel ten realizuję kompleksowo dzięki bardzo dobrej znajomości rynku medialnego, kreatywności oraz otwartości na innych ludzi.

Social Media

Uwielbiam tworzyć odważne i nieszablonowe treści na Facebooka, Instagrama, Linkedina czy TikToka. Śledzę bieżące trendy i żadna branża nie jest mi straszna.

Emilia prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Fascynuje mnie Wielka Brytania.

2

Kocham tatuaże i chcę być w nich cała!

3

Relaksuje mnie trap.

Emilka oczami współpracowników...

Oscar Dąbkowski
Oscar Dąbkowski
Digital PR Specialist

Wiedza i kompetencje

Emilia to młoda tygrysica, która nie boi się nowych wyzwań, a jak by tego było mało – sama je prowokuję i tworzy. Wystarczy przywołać choćby jej zaangażowanie w różnego typu międzynarodowe konkursy PR, w których regularnie bierze udział i które – co nie mniej istotne – zdarza się jej wygrywać (patrz: srebro w Mistrzostwach Świata ICCO University PR 2023). To pokazuje jej ambicję i nieustanny głód rozwoju, a to właśnie one napędzają Emilię do codziennej, systematycznej i jakościowej pracy. Od kiedy Emilia dołączyła do naszego zespołu, nieustannie imponuje mi swoim zaangażowaniem, ale frajdą, jaką ma z pracy w PR i którą potrafi zarazić nie tylko kolegów i koleżanki z pracy, ale i klientów. A to umiejętność nie do przecenienia. Szczególnie w przypadku osoby, która na dobrą sprawę dopiero zaczyna wielką życiową przygodę zwaną karierą zawodową.

Oliwia Jasińska
Oliwia Jasińska
Senior Digital Marketing Specialist

Jaka jest Emilka?

Emilka to istna skarbnica talentów! Jej otwarte podejście i komunikatywność są nieocenionymi zaletami w pracy w PR-owca. To, jak świetnie stawia czoła nowym wyzwaniom, świadczy o jej ogromnej elastyczności i gotowości do nauki. Nauki, która swoją drogą idzie jej ekspresowo, dzięki czemu jako jej buddy przy onboardingu miałam niewiele pracy! Jestem pod wrażeniem kreatywności, jaka drzemie w Emilce, a zdobywane nagrody w konkursach to najlepszy dowód na jej wyjątkowe umiejętności i zaangażowanie. To ogromna przyjemność móc pracować z kimś tak utalentowanym i pełnym pasji!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.