Performance

Dawid Jandura

Digital Marketing Specialist

Dawid Jandura

W Tigers odpowiadam za kampanię Performance. Analizuje, optymalizuję i wdrażam rozwiązania by osiągać jak najlepsze rezultaty.

Z marketingiem internetowym związany już od 2018 roku, prowadząc własny projekt, a także pracując po stronie agencji. Z roku na rok z coraz wiekszą pasją i chęcią na rozwój.

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.

3

lata prowadzenia kampanii Performance

4

liczba przebiegniętych maratonów

9

mój szczęśliwy numer

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Google Ads
Analityka
Performance
E-commerce
Facebook Ads
主要的

Performance

Planowanie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Analityka

Podstawą skutecznych kampanii, jest odpowiednia analiza i wyciąganie wniosków. To dzięki niej jesteśmy w stanie osiągnąć cel. To pasja którą ciągle rozwija.

E-commerce

Posiada wiedzę na temat trendów w e-commerce. Dzięki temu ma umiejętność skutecznego zarządzania budżetem reklamowym w celu osiągnięcia jak najwyższego współczynniku ROAS.

Dawid prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbiam chodzić/biegać/turlać się po górach.

2

Maniak wszelkiego sportu, od maratonów górskich, po sztafetę 4x100, rower czy odkryty ostatnio tenis.

3

Kocham podróżować po całym świecie, ale serce zawsze ciągnie do Barcelony, a żołądek na południe Włoch.

Dawid oczami współpracowników

Weronika Czubik
Weronika Czubik
SEO Specialist

Wiedza i kompetencje

Dawid to świetny specjalista - na naszych wspólnych projektach wpada na innowacyjne pomysły i proponuje rozwiązania, które przynoszą znakomite wyniki wydobywając z naszych projektów to, co najlepsze. Co więcej, Dawid to źródło pozytywnej energii! Jego pozytywne podejście do życia jest zaraźliwe, co sprawia, że praca z nim jest nie tylko efektywna, ale przede wszystkim przyjemna. Jest także urodzonym team playerem, zawsze gotowym do współpracy i wyciągnięcia pomocnej ręki.

Natalia Wróbel-Owsianka
Natalia Wróbel-Owsianka
Junior Team Leader

Jaki jest Dawid?

Cierpliwy i dokładny Dawid bardzo mocno koncentruje się na wykonywanej pracy, zwracając uwagę na detale oraz dbając o wysoką jakość. Powierzając mu zadania, jestem spokojna o ich realizację - wiem, że będą wykonane zgodnie z terminem. Satysfakcja klientów obsługiwanych przez Dawida utwierdza mnie w przekonaniu, że to prawdziwy przewodnik po digitalowej dżungli!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.