Rozwój biznesu

Barbara Andruszkiewicz

Digital Marketing Specialist

Barbara Andruszkiewicz

Junior Digital Marketing Specialist w Tigers, która sprawie porusza się w różnych obszarach komunikacji. Jako przedstawicielka generacji Z świetnie rozumiem humor i moc memów, które stały się nieodłączną częścią współczesnej kultury internetowej. Ciągle się rozwijam i zdobywam nowe umiejętności, pozostając otwarta na eksperymentowanie. Dzięki swojemu podejściu zyskałam możliwość współpracy z różnorodnymi markami - od popularnych FMCG, przez platformy streamingowe, po marki związane ze sportem i e-commerce.

Swoją przygodę rozpoczęłam już jako dziecko, angażując się w tworzenie materiałów do gazetki szkolnej, co otworzyło drzwi do fascynującego świata mediów. Mój głód wiedzy skierował mnie na studia ze specjalizacją nowe media, gdzie zgłębiałam tajniki komunikacji. Wcześniej pracowałam w zawodzie, gdzie zgłębiałam tajniki produkcji reklamowej.

There is no such thing as perfect in this world. If something is perfect, then there is nothing left to improve.

20+

lat w twórczym wyrażaniu siebie

+100

memów na metr kwadratowy

3

różne kanały Social Media obsługiwane w Tigers

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Strategia
Content
Social Media
Kreatywność
Vertical Video
主要的

Social Media

Potrafię połączyć strategię z kreatywnością, co pozwala mi, przyciągnąć uwagę odbiorców. Jestem skoncentrowana na osiąganiu celów i gotowa, aby dostarczać najlepsze rezultaty.

Content Marketing

Potrafię tworzyć treści, które nie tylko przyciągną uwagę, ale także zaangażują odbiorców.

Kreatywność

Nie boję się wychodzić poza ramy i proponować niestandardowych, kreatywnych pomysłów, które pomagają wyróżnić się.

Basia prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Miłośniczka vintage, która ratuje wiele przedmiotów przed zapomnieniem.

2

Bezwarudnkowo zakochana w wiedzy bezużytecznej – zna prawie wszystkie nieznane ciekawostki.

3

Entuzjastka ciekawych miejsc i lokalnych wydarzeń – uwielbia zgubić się w mieście i odkryć coś nowego.

Marta oczami współpracowników...

Oscar Dąbkowski
Oscar Dąbkowski
Digital PR Specialist

Wiedza i kompetencje

Basia to jedna z bardziej kreatywnych osób, jakie znam. Sprawdza się nie tylko jako twórczyni kontentu, lecz także jako współtwórczyni ofert tworzonych dla potencjalnych klientów. Pracując z Basią zawsze mogę liczyć na jej niezwykle otwarte podejście, uwzględniające potrzeby klienta, realia rynku czy trenów na social mediach, lecz także miłą i niezwykle kreatywną atmosferę. Co jeszcze w niej cenię? Doskonałą znajomość materii, w której się porusza, empatię oraz wyczulenie na to, jakimi komunikatami powinniśmy mówić do odbiorców z różnych grup demograficznych i wiekowych. Basia to specjalistka od Generacji Z, postów typu „call to action” oraz osoba z unikalnym poczuciem humoru. Jeśli szukacie zatem kogoś, kto przygotuje treści na Instagram, Facebooka czy TikToka, które mają nie tylko poruszyć, ale i rozbawić – nie mogliście trafić lepiej!

Jaka jest Basia?

Zacznę od tego, że Basia to jedna z osób, która nadaje koloru całej organizacji. Cały czas pozytywne nastawienie, głowa pełna kreatywnych pomysłów. To idealne połączenie świetnej koleżanki w pracy i partnera przy najlepszych projektach. Nie mogę również zapomnieć o jej profesjonalizmie. Basia potrafi świetnie zarządzić swoją pracą. Współpraca z nią, to po prostu pewnik wykonania zadania na 150%. Zaangażowanie, które wkłada w pracę, to „złoto”, dla każdego klienta w Tigers.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.