Performance

Weronika Czubik

SEO Specialist

Weronika Czubik

W Tigers działam w obszarze SEO. Dbam, by witryny naszych klientów były zoptymalizowane i przyjazne dla robotów, ale także dla użytkowników. Troszczę się o ich widoczność w organicu i staram się zamienić ruch w przychód.

Mam doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii SEO w różnych branżach oraz na różne rynki (np. UK, francuski, niemiecki, hiszpański). Szczególnie dobrze czuję się w SEO dla e-commerce.

Wychodzenie ze strefy komfortu jest procesem, ciągłą wędrówką, ciągłym motywowaniem sie do pokonywania siebie i samodoskonalenia.

7

mój szczęśliwy numer.

7

liczba rynków, na które prowadziłam kampanię SEO.

+ 93 000

liczba minut przesłuchanej muzyki na Spotify w 2022.

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Content
UX
SEO
Analityka
E-commerce
主要的

SEO

SEO to proces oparty o dobrze zaplanowaną strategię poparty ciągłą analizą danych. Dzięki dobremu SEO można zdziałać cuda!

UX

Czynnik ludzki staję się coraz ważniejszy w SEO, dlatego znajomość zasad dobrego UX nie jest mi obca. Optymalizacja witryn pod kątem użytkownika to dla mnie niesamowicie pasjonujący temat i zawsze wplatam UX w swoje kampanie SEO.

Analityka

Moim zdaniem bez ciągłej analizy danych nie ma dobrego SEO. Musimy wiedzieć, gdzie leżą słabe punkty naszej kampanii, a które działania przynoszą dobry efekt i warto je kontynuować. Królowa analityka!

Weronika prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Rolki to moja długoletnia pasja.

2

Team Psy! Posiadam owczarka belgijskiego o imieniu Zonda.

3

Dzień bez książki i muzyki (dnb życiem) dniem straconym!

Weronika oczami współpracowników...

Paulina Małkowska
Paulina Małkowska
Digital Marketing Specialist

Jaka jest Weronika?

Weronika już pierwszego dnia zrobiła dobre wrażenie i wprowadziła miłą atmosferę do biura. Jest osobą godną zaufania i można na nią liczyć w każdej kwestii, czy to wycieczka do Ikei, czy oferta SEO. Nie boi się zostać rzucona na głęboką wodę i co najważniejsze w każdej sytuacji zachowuje pełen profesjonalizm. Weronika to po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu, z którym współpraca przebiega bezproblemowo i na najwyższym poziomie.

Natalia Wróbel-Owsianka
Natalia Wróbel-Owsianka
Junior Team Leader

Wiedza i kompetencje

Weronika od pierwszego dnia w Tigers wyróżnia się pozytywną energią, którą rozsiewa dookoła. To, co ją charakteryzuje to wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania i empatia, która korzystnie wpływa na relację z klientami. Niezwykle cenie w Niej otwarcie na drugiego człowieka, naturalną ciekawość i przekonanie, że każda sytuacja jest do opanowania. Weronika w zespole to prawdziwy skarb!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.