Strategia

Jeśli akceptujesz chaos w procesie tworzenia strategii, nie licz na kontrolowany sukces na końcu drogi.

Strategia
Audyt mediowy
Branding
Digital
Marketing
Strategie komunikacji
分析

1. BADANIA

Nurkujemy w danych, aby odkryć nieoczywiste insighty konsumenckie – robimy desk research, wywiady pogłębione, grupy focusowe oraz badania ilościowe zgodnie z branżowymi standardami.

作坊

2. WARSZTATY

Wspólnie z Tobą i Twoim zespołem przepracowujemy odkryte wnioski na warsztatach – 1- lub 2-dniowych. U Was, u nas, lub zdalnie! Warsztaty realizujemy w oparciu o przejrzysty proces, pogłębiając zrozumienie marki i wyzwań.

創建

3. KREACJA/PLAN

To etap, w trakcie którego nasz team strategów i kreatywnych w ciągu kilku tygodni przygotowuje finalną strategię – czyli pomysł na działania komunikacyjne, rekomendację kanałów, kluczowe przekazy strategiczne, koncept wizualny i dopasowany plan wdrożenia.

團隊

4. WDROŻENIE

Oferujemy nadzór stratega nad działaniami taktycznymi, dzięki czemu specjaliści Tigers wdrażający naszą strategię mogą skoncentrować się na kreacji i zaangażowaniu odbiorców.

Strategia
原創解決方案

Autorskie rozwiązania

Strategie komunikacji projektujemy na podstawie autorskiego procesu warsztatowego – bazujemy na koncepcji pętli decyzyjnych, które poszerzają wąskie patrzenie lejka zakupowego. Strategia stworzona jest tak, aby mogła być wdrożona przez każdego specjalistę – nie musimy jej dla Ciebie zrealizować, ale z chęcią to zrobimy!

1

Robimy badania, które pozwalają nam lepiej poznać Twoją sytuację.

2

Spotykamy się na warsztatach podczas których wspólnie wypracujemy cele adekwatne dla Twojej marki.

3

Tworzymy efektywną strategię, która  realizuje cele kampanii.

4

Koncepcja kreatywna, produkacja zasobów i wdrożenie - w tym też możemy Ci pomóc

Wskazaliśmy drogę

Opisz nam swoje wyzwanie,
wspólnie znajdziemy drogę do celu.