BEZPŁATNY WEBINAR

Po co Ci ten PR, kiedy prowadzisz komunikację w social media?

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Dowiesz się, jak zarządzać wizerunkiem marki w rzeczywistości zdominowanej przez social media - czy strategiczne działania public relations rzeczywiście są potrzebne Twojej firmie? Czy Twoja firma powinna uwzględniać w budżecie działania na jednorazowe kampanie wizerunkowe - a może to przepalanie budżetu?

Chcesz dostać przypomnienie SMS? Podaj w formularzu swój nr tel.

GODZINA:
19:00
data:
15.2.2024

Szkolenie poprowadzi Daria Knapik, Senior Digital Marketing Specialist i Oscar Dąbkowski, Digital PR Specialist

Skorzystaj z wiedzy Darii i Oscara, którzy podpowiedzą Ci, jak zarządzać wizerunkiem marki w rzeczywistości zdominowanej przez social media.

Daria Kanapik,

Senior Digital Marketing Specialist

w Tigers

Daria, w Tigers zarządza działem PR i SEO, prowadząc przy tym zespół specjalistów ds. komunikacji. Opracowywała i wdrażała strategię promocji największych wydarzeń muzycznych w kraju, m.in. koncertu The Rolling Stones czy Eltona Johna. Doświadczenie zdobywane w agencjach public relations, social media i performance wykorzystuje w rozwijaniu działań wizerunkowych dla klientów TIGERS. Okazjonalnie wykłada social media na Wydziale Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W 2024 roku skupia się na doskonaleniu strategii personal brandingowej dla klientów Tigers.

Oscar Dąbrowski,

Digital PR Specialist

w Tigers

Specjalista z obszaru PR ze szczególnie szerokim doświadczeniem w PR produktowym. Z branżą mediów związany do 12 lat. Wcześniej pracował jako dziennikarz i redaktor, prowadził serwisy internetowe i kanały marek medialnych na YouTube. Specjalizuje się w tematach lifestylu, w takich obszarach tematycznych jak beauty, moda, suplementacja, usługi. Współprowadzi popularny wideocast #Bondziorno.

Czego dowiesz się na webinarze?
Jak nowoczesne podejście do public relations może wspierać cele biznesowe Twojej firmy/ marki
Jak tworzyć konteksty komunikacyjne, by o Twojej marce było głośno nie tylko przy okazji popularnych świąt, a działania przekładały się na wzrost sprzedaży i lojalność klientów
Jakie są kluczowe kroki w planowaniu kampanii PR, by realizacje były rzeczywiście efektywne, a wyniki mierzalne
Weź udział
↓ Zapisz się już dzisiaj
Dzięki!
Do zobaczenia na webinarze Tygrysie
#RRROAR
Ups... Podczas wypełniania formularza coś poszło nie tak.

Zapisz się na webinar, aby dowiedzieć się, jak nowoczesne podejście do public relations może wspierać cele biznesowe Twojej marki! Potrzebujesz przypomnienia przed wydarzeniem?  Spokojnie, wyślemy Ci maila z przypomnieniem, a chwilę przed wydarzeniem otrzymasz od nas wiadomość SMS.