BEZPŁATNY WEBINAR

Efektywne wykorzystanie social media w branży beauty

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Omówimy nie tylko podstawowe zasady promocji w branży beauty, ale także zagłębimy się w analizę skutecznych strategii, które przynoszą realne rezultaty. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny salon kosmetyczny, sklep z produktami do pielęgnacji skóry, czy jesteś freelancerem w dziedzinie makijażu, ten webinar dostarczy Ci cennych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Chcesz dostać przypomnienie SMS? Podaj w formularzu swój nr tel.

GODZINA:
16:00
data:
16.4.2024

Webinar poprowadzi Paulina Pirowska - Senior Digital Marketing Specialist, PM, trenerka.

Przygotuj się na inspirującą podróż przez świat marketingu w branży beauty, podczas której pozyskasz wiedzę, która odmieni Twoje podejście do promocji. Zarezerwuj sobie czas już i dołącz do grona profesjonalistów, gotowych na podbicie rynku!

Paulina Pirowska

Senior DIgital Marketing Specialist, PM, trenerka.

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ze specjalizacją marketing medialny i PR. Zawodowo z marketingiem związana od 4 lat.

W Tigers - Senior DIgital Marketing Specialist, PM, trenerka. Na co dzień rozwija marki, dba o ich komunikację i widoczność w digitalu oraz produkuje content wideo na platformy: Tik Tok, Instagram Reels. Project Manager kluczowych klientów z branży beauty m.in Neo Nail, Neo Make Up, Oriflame.

Czego dowiesz się na webinarze?
Zgłębisz zagadnienie strategii działania w branży beauty, eksplorując kanały marketingowe i komunikacyjne.
Odkryjesz unikalne cechy komunikacji w tej branży.
Zrozumiesz, jak preferencje i zachowania klientów wpływają na decyzje zakupowe.
Weź udział
↓ Zapisz się już dzisiaj
Dzięki!
Do zobaczenia na webinarze Tygrysie
#RRROAR
Ups... Podczas wypełniania formularza coś poszło nie tak.

Zapisz się na webinar, aby dowiedzieć się, jak działa marketing w branży beauty. Potrzebujesz przypomnienia przed wydarzeniem?  Spokojnie, wyślemy Ci maila z przypomnieniem, a chwilę przed wydarzeniem otrzymasz od nas wiadomość SMS.