Edukacja

Odkryj, jak pokonujemy wyzwania biznesowe i wzmacniamy kompetencje zespołów
Treningi otwarte

Oferujemy treningi dla specjalistów pracujących operacyjnie, zarówno w agencjach jak i firmach, z naciskiem na rozwój umiejętności poprzez ćwiczenia i warsztaty.

Szkolenia dedykowane

Tworzymy szkolenia dopasowane do specyficznych potrzeb Twojej firmy czy zespołu, wykorzystując doświadczenie w realizacji programów online, offline, webinarów, oraz materiałów edukacyjnych.

Wystąpienia

Dla organizatorów konferencji branżowych lub eventów biznesowych - dostosowujemy tematykę, czas i formę do oczekiwań oraz potrzeb grupy docelowej.

Korzyści z wdrożenia

Nasi trenerzy od 2017 roku specjalizują się w szkoleniach z digital marketingu, łącząc różnorodne aspekty tej dziedziny z indywidualnym podejściem do klienta, aby dostarczać umiejętności, które realnie wpływają na rozwój biznesu.

Prowadzimy kursy na szeroki zakres tematów, od strategii marketingowej, mediów społecznościowych, video marketingu, po kampanie reklamowe i analitykę GA4, dzięki zespołowi doświadczonych, certyfikowanych specjalistów.

1
Badanie potrzeb

Każdorazowo dopasowujemy szkolenie do potrzeb, stanu wiedzy uczestników, branży, trendów, a także zmian w ekosystemach, by przekazać uczestnikom aktualną i skuteczną wiedzę.

2
Certyfikowany trener

Nasi trenerzy to przede wszystkim certyfikowani praktycy, którzy na co dzień pracują z klientami.

3
Materiały edukacyjne i narzędzia

Gwarantowany pakiet materiałów edukacyjnych oraz narzędzi, z których sami korzystamy w codziennej pracy.

4
Ankieta satysfakcji

Feedback to naturalny pokarm Tygrysów i paliwo, żeby robić rzeczy lepiej. Zbieramy opinie, wdrażamy uwagi i ciągle ulepszamy jakość naszej pracy.

5

6

7

8

No items found.
1

Badanie potrzeb, rozmowa telefoniczna oraz briefing

2

Dedykowana oferta

3

Przeprowadzenie szkolenia

4

Wysłanie materiałów oraz ankieta satysfakcji

BeActive - Adrianna Kosmalska - Dyrektorka zarządzająca BeActive

Współpraca z Kamilem Szymczakiem, była dla nas jedną z najważniejszych po pandemii. Chcieliśmy pokazać, że BeActive istnieje i ma się dobrze. Udało się, dzięki zaplanowanym działaniom z Tigers oraz właśnie we współpracy z Kamilem i jego agencją. Zwiększyliśmy znacznie widoczność marki w Social Media, co była naszym najważniejszym celem.

BeActive - Adrianna Kosmalska - Dyrektorka zarządzająca BeActive

Adrianna Kosmalska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do ich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.