Digital PR

Zadbaj o swój wizerunek oraz widoczność w mediach digitalowych - i nie tylko.
Daj się poznać szerzej

Twoja marka bazuje na komunikacji social media? Pamiętaj, że Twoi potencjalni klienci szukają informacji nie tylko w mediach społecznościowych, ale też na serwisach internetowych, w radiu, telewizji czy prasie.

Wyjdź poza swoją bańkę

Jesteś obecny w mediach, ale wzmianki o Twojej marce są generyczne i ciągle pojawiają się w tych samych tytułach? Opowiedz nam o swoich wyzwaniach, a my tak dobierzemy media i konteksty publikacji, żebyś docierał do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Zaplanuj mądrze długofalową komunikację

Postaw na ekspertów, którzy dbają o zwiększenie widoczność Twojej marki. Adresujemy Twoje potrzeby i układamy komunikację nie tylko konsekwentnie, ale przede wszystkim skutecznie.

Korzyści z wdrożenia

Zadbamy o kompleksowe zarządzanie Public Relations Twojej marki, przekształcając je w strategiczny atut. Digital PR skutecznie wspiera inne działania promocyjne, a konsekwentne budowanie wizerunku zapewnia korzystne postrzeganie marki.

Zaczynamy współpracę od audytu wizerunkowego, aby określić pozycję marki. Opracowujemy strategię PR, mającą na celu budowanie pozytywnego wizerunku, poprawę relacji z klientami i zwiększenie widoczności w mediach. Wdrożenie usługi Digital PR do  komunikacji pomoże Ci wyskalować Twój biznes.

1
PR produktowy

Wprowadzamy produkty oraz usługi na rynek, zwiększając ich rozpoznawalność, poprzez generowanie zainteresowania mediów oraz zaznaczanie obecności w różnych kanałach komunikacji. Generujemy popyt i edukujemy rynek - pomagając Twoim klientom zrozumieć, jak działa marka i jakie problemy adresuje.

2
PR korporacyjny

Naszym celem jest kreowanie spójnego przekazu, który przedstawia misję, wartości, cele i osiągnięcia organizacji. Zwiększamy rozpoznawalności marki, budujemy zaufanie oraz społeczne zrozumienie dla działań i postaw organizacji. Strategicznie tworzymy pozytywny wizerunek i relacje z różnymi grupami interesariuszy.

3
SEO PR

Łączymy kompetencje specjalistów PR i SEO, by nie tylko przyciągać uwagę mediów, Twoich klientów i partnerów, ale także poprawiać widoczność online poprzez pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Optymalizujemy treści na stronie, zwiększymy ruch organiczny i znajdziemy najefektywniejszy sposób, na rozwijanie Twojego biznesu.

4
Employer branding

Budujemy atrakcyjny wizerunek pracodawcy, który wpływa na jakość aplikacji i pozwala przyciągać do organizacji prawdziwych A-Playerów. Dzięki temu Twoja firma ma na pokładzie wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy prawdziwie wierzą w jej misję.

5
Konsultacje wizerunkowe

Pomożemy Ci określić misję, wartości i identyfikację wizualną marki - niezależnie od tego, czy mowa o firmie, czy o Tobie. Świadome kreowanie wizerunku wspiera realizację Twoich celów biznesowych.

6

7

8

No items found.
1

Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb.

2

Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu.

3

Wracamy z rekomendacjami

4

Wdrażasz i zarabiasz więcej za mniej

BeActive - Adrianna Kosmalska - Dyrektorka zarządzająca BeActive

Współpraca z Kamilem Szymczakiem, była dla nas jedną z najważniejszych po pandemii. Chcieliśmy pokazać, że BeActive istnieje i ma się dobrze. Udało się, dzięki zaplanowanym działaniom z Tigers oraz właśnie we współpracy z Kamilem i jego agencją. Zwiększyliśmy znacznie widoczność marki w Social Media, co była naszym najważniejszym celem.

BeActive - Adrianna Kosmalska - Dyrektorka zarządzająca BeActive

Adrianna Kosmalska

mLeasing

Tigers to nasz zaufany partner. Doceniam pełną transparentność współpracy oraz zaangażowanie specjalistów agencji w codzienne zadania.

mLeasing

Mirosław Szymański

Biuro Reklamy WP Media

Sprawne działanie oraz profesjonalne i elastyczne podejście to obszary, które najbardziej cenię we współpracy ze specjalistami Tigers. Zespół wspiera nas komunikacyjnie na Facebooku i LinkedInie. Mimo dynamicznych zmian oraz szybkiego tempa (charakterystycznego dla naszej branży), jestem spokojna, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Doceniam partnerską postawę, transparentną komunikację oraz czytelne raporty.

Biuro Reklamy WP Media

Katarzyna Kamińska

MILWAUKEE

We współpracy z Tigers cenię 100% klarowną komunikację i elastyczność w działaniu. Zespół jest w pełni zaangażowany i wspiera naszą markę na rynkach CEE. Działając z Tygrysami można być pewnym indywidualnego podejścia i trafnych rekomendacji na każdym kroku.

MILWAUKEE

Janusz Mitko

Dołącz do ich grona

🡶
Sprawdź nasze realizacje
Jesteśmy agencją digital 360, podchodzimy do biznesu w szerokim ujęciu. Zwiększamy efektywność podejmowanych działań, co za tym idzie - zwiększamy Twoje przychody.

Opisz nam swoje wyzwanie, wspólnie znajdziemy drogę do celu.