Social Media

Paweł Wasilewski

Creative Manager

Paweł Wasilewski

Do Tigers należy od początku istnienia marki. Odpowiada za koordynację i realizację zleceń graficznych wszystkich działów oraz prowadzi własnych klientów.

Kilka lat realizował się także w Public Relations, marketingu, copywritingu oraz prowadzeniu własnej działalności. Różnorodność projektów nauczyła go, jak ugryźć, sprzedać i obronić właściwie każdy temat. Zdobyte doświadczenie było kluczowe do zbudowania od podstaw działu designu w Tigers.

„Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, daj to Pawłowi. On to zrobi do końca dnia”

4

lata w Tigers

10

lat w branży

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Print
Leadership
Design
Branding
Animacja
主要的

Design

Projektowanie do social media ma jeden cel – wywołać określoną reakcję u odbiorcy. Doświadczenie w tworzeniu treści pod ten kanał pozwala mu nie tylko twórczo realizować wizję klienta, ale także ulepszać i podpowiadać alternatywne rozwiązania.

Leadership

Sprawne zarządzanie pracą studia graficznego wpływa na funkcjonowanie całej firmy – komunikacja w social media grafiką stoi. Przewiduje obłożenie pracą i wspiera w ważnych momentach.

Branding

Jego ogromne doświadczenie w projektowaniu pozwala na tworzenie wielu wersji brandingu, co klientowi daje poczuje zaopiekowania. Tworzy całościowe koncepcje brandingu, często dając nowe życie markom.

Paweł prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

W jego towarzystwie nie marnuje się żadne jedzenie

2

Uwielbia zabawę w karaoke

3

Był okres, gdy mówił lepiej po niemiecku niż po polsku

Paweł oczami współpracowników…

Karolina Kawska
Karolina Kawska
CEO

Wiedza i kompetencje

Paweł jest nie tylko doświadczonym specjalistą i dobrym liderem studia graficznego, ale bardzo szczerym i pozytywnym człowiek z nietuzinkowym poczuciem humoru. Na Pawle zawsze można polegać. To wszystko sprawia, że praca z nim jest prosta i przyjemna. Jego doświadczenie w pracy jako specjalista PR i Social Media w połączeniu z talentem graficznym pozwala mu lepiej rozumieć potrzeby klientów i tworzyć komunikację graficzną, obok której nie można przejść obojętnie. Prywatnie, jak mówi jego żona, to mąż i tata idealny!

Jaki jest Paweł?

Paweł to jedna z najbardziej kreatywnych osób, jakie poznałem w życiu. Prawdopodobnie korzysta z kodów na nieśmiertelność swoich pomysłów i nie chce się nimi podzielić! Wspierający lider, zawsze na wysokiej energii, z ciętym żartem, ktoś na kim można zawsze polegać. Już dawno wykroczył poza rolę "designera" i dziś skutecznie prowadzi zespół kreacji na szlakach digitalowej dżungli z odwagą i zajawką na robienie rzeczy największych.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.