Performance

Paweł Wasiak

Digital Marketing Specialist

Paweł Wasiak

Zajmuję się obsługą klientów w zakresie płatnych działań reklamowych. W swojej pracy kieruje się metaforą, że płatna reklama jest tylko napastnikiem, który wbija piłkę do bramki. Natomiast jeśli chcemy wygrywać mecze to potrzebujemy reszty drużyny jak np. sprawnie działającego i intuicyjnego sklepu internetowego. Lubię całościowo patrzeć na marketing i do tego każdego zachęcam.

Lata samodzielnej edukacji i ciągłego rozwoju doprowadziły mnie do założenia własnej działalności freelancerskiej w 2018 roku. Od tamtej pory przeprowadziłem niezliczone kampanie reklamowe, budowałem strony internetowe, realizowałem webinary i wydałem jako wydawca dwie książki.

„To czego szukasz, szuka również Ciebie”

38

odwiedzone państwa

5

lata własnej działalności

45 000

ludzi zapisanych na webinary

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

MARKETING AUTOMATION
CRO
PERFORMANCE
STRATEGIA
WOOCOMMERCE
主要的

Performance

Planowanie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

CRO

Conversion Rate Optimization to umiejętność dzięki której wspólnie z klientami podnosimy konwersję na ich stronach internetowych. Często powód niezadowalających wyników leży głębiej niż w reklamach.

Strategia

Patrzy na biznesy swoich klientów nie przez pryzmat działań performance, ale jako skomplikowany układ, który pozbawiony choćby jednej części, zaczyna niedomagać lub nie działa wcale.

Paweł prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Pasjonat Biohackingu – hackowania umysłu i ciała.

2

Zakochany w podróżach – na moment pisania tego tekstu ma na koncie 38 państw!

3

Uwielbia sporty walki – (Conor Mcgregor since 2015). Dawniej mistrz Polski Aikido.

Paweł oczami współpracowników…

Michał Majdak
Michał Majdak
Digital Marketing Specialist

Odpowiedzialność i kompetecje

Paweł od początku imponuje mi swoją ambicją, pokorą i chęcią do rozwoju. Ta ostatnia cecha wręcz z niego kipi. Już pierwsze dni w pracy pokazały mi, że jego szeroka i praktyczna wiedza o biznesie i digitalu będzie bardzo cennym zasobem w Tigers. Oprócz tygrysiego etosu pracy, Paweł jest ważną postacią w naszym teamie. Zawsze skłonny do rozmowy, uwielbia żartować, a my uwielbiamy jego towarzystwo i poczucie humoru.

Budda

Pewien rzeźbiarz wyrzeźbił kiedyś posąg Buddy, wielu uznało go za czyn niemal doskonały, a artystę okrzyknęli mianem geniusza. Rzeźbiarz odparł: Budda od zawsze tkwił w tym kamieniu, ja tylko odłupałem niepotrzebne części. Podobnie jest z Pawłem – wiem, że drzemie w nim prawdziwy tygrys. Paweł jest zaprawionym w boju performancowcem o szerokich kompetencjach kreatywnych i analitycznych.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.