Social Media

Ola Bulanda

Strategy Planner

Ola Bulanda

Strategiczne ramy wypełnia kreatywnością i innowacyjnością. Wyznacza efektywne kierunki komunikacji marek i inteligentnie przekuwa je w działanie.

Pierwszy biznes założyła w wieku, który nie pozwalał na legalne picie szampana. Ma smykałkę do tworzenia nowych marek, szczególnie w obszarze beauty i lifestyle. Studiuje specjalizacje: branding, PR, reklama – więc w Tigers jest w swoim żywiole. Postanowiła dołączyć do agencji, bo dużych rzeczy nie da się robić w pojedynkę.

To zależy.

16

lat – w tym wieku założyła swój pierwszy e-commerce

+5 mln

PLN z własnych projektów przed 20 rokiem życia

8

lat spędziła we Francji

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Kreatywność
Data brokering
Strategia marki
Biznes
Content
主要的

Strategia marki

Choć kreatywność to jej główny motor napędowy, to nie zatrzymuje się na „fajnych” pomysłach. Mają być wyjątkowe, ale przede wszystkim skuteczne.

Data brokering

Ufa swoim przeczuciom, ale nie umie oprzeć się twardym danym. Swoje projekty opiera na solidnej analizie.

Biznes

To świat, w którym porusza się jak tygrys na swoim terenie. Od modelu biznesowego, aż po egzekucję komunikacji w social mediach.

Ola prywatnie..

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Jej rodzina w znacznej części poruszą się na czterech łapach

2

Widziała pół świata – drugie pół planuje zobaczyć wkrótce

3

Lubi spędzać spokojne chwile w towarzystwie muzyki, z filiżanką filtrowanej kawy lub lampką wina.

Ola Bulanda oczami współpracowników…

Paweł Wasilewski
Paweł Wasilewski
Creative Manager

Wiedza i kompetencje

Ola Bulanda to nie tylko wnikliwa i spostrzegawcza strateżka, ale dzięki doświadczeniu w bliskiej pracy z markami, potrafi wczuć się w rolę klienta i zaproponować optymalne rozwiązania na „tu i teraz”. Stawia sobie wyzwania, podnosi poprzeczkę zarówno sobie, jak i całemu zespołowi, wyznaczając nowe standardy jakości dowożonych projektów i zaangażowania. Obok swojej eksperckości i zdolności perspektywicznego myślenia jest przy tym niesamowicie barwną i pomocną osobą, co czyni z niej niezastąpionego przewodnika digitalowej dżungli.

Wyjątkowe połączenie

Ola reprezentuje unikatowe połączenie myślenia strategicznego, analitycznego i kreatywnego. Do tej pory tylko słyszałem o takich osobach, a teraz mam przyjemność codziennej współpracy z jedną z nich! Ola od pierwszego dnia wnosi jakościowy wkład w wymagającym środowisku agencyjnym – dzięki czemu sam mogę się od niej uczyć. Profit!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.