Social Media

Natalia Wróbel-Owsianka

Junior Team Leader

Natalia Wróbel-Owsianka

Obsługuje klientów tworząc dla nich content na media społecznościowe. Pełnię również rolę Team Leadera dbając o zespół, klientów i ich potrzeby. Moje 5 pierwszych talentów Gallupa to zgodność, naprawianie, odpowiedzialność, elastyczność, indywidualizacja.

Od 7 lat jestem związana z branżą marketingową. Posiadam doświadczenie zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dlatego doskonale rozumiem perspektywę, potrzeby oraz wyzwania obu stron. Zdobytą przez lata wiedzę wykorzystuje na co dzień w pracy.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.

7

od tylu lat pracuje w branży marketingowej.

13

urodziłam się trzynastego, postrzegam tę liczbę jako szczęśliwą.

9

tyle lat mieszkam w Krakowie.

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Content
Elastyczność
Przeprowadzanie procesu
Dbałość o szczegóły
Social Media
主要的

Przeprowadzanie procesu

Myślę procesowo, sprawnie zarządzam zespołem, deleguje zadania. Mój wysoki poziom odpowiedzialności i dokładności ma odzwierciedlenie w terminowo finalizowanych projektach.

Elastyczność

Uwielbiam pracować zgodnie z określonym schematem i planem działania, ale nie wszystko możemy przewidzieć. Wysoki poziom elastyczności powoduje, że dobrze reaguję na szybko zmieniającą się sytuację. Jestem produktywna, gdy praca wymaga działania na wielu frontach jednocześnie.

Content

Dostarczam treści, które nie tylko są dopasowane do charakteru marki, ale przede wszystkim doceniane i udostępniane przez odbiorców.

Natalia prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uczy się cierpliwości przy maszynie do szycia, a przy okazji powstają nowe rzeczy.

2

W letnie weekendy uwielbia spać pod gołym niebem.

3

Zazwyczaj ma przy sobie czytnik e-booków, bo każdy moment jest dobry na książkę.

Natalia oczami współpracowników...

Weronika Czubik
Weronika Czubik
SEO Specialist

Jaka jest Natalia?

Natalia jest osobą niezwykle wspierającą oraz empatyczną. Roztacza wokół siebie aurę ciepła i zaufania. Co więcej, można liczyć na nią w każdej sytuacji - nie boi się wyzwań, myśli holistycznie i posiada bogate doświadczenie, którym chętnie dzieli się z innymi. Wszystko to sprawia, że praca z Natalią to czysta przyjemność!

Marta Prochot-Matejuk
Marta Prochot-Matejuk
Customer Success Manager

Wiedza i kompetencje

Natalia to osoba odpowiedzialna i godna zaufania. Posiada talenty, które doskonale sprawdzą się w zorganizowaniu zadań, a także ułożeniu priorytetów w taki sposób, aby osiągnąć cel. Swoje doświadczenie zdobywała pracując zarówno po stronie klientów jak i w agencjach, więc doskonale rozumie obie perspektywy. Praca z Natalią to dla mnie duża wartość - wiem, że niezależnie od tego z jakim zadaniem do niej przyjdę, zawsze mogę na niej polegać!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.