Performance

Michał Majdak

Digital Marketing Specialist

Michał Majdak

Rozwijanie biznesów przez systemy reklamowe to jego pasja. W performance łączy kompetencje analityczne, kreatywne i strategiczne.

W performance obsługiwał małe biznesy i duże e-commerce'y z miesięcznymi budżetami na poziomie 100 000 zł. Lubi prowadzić klientów z różnych branży i przenosić zwycięskie praktyki. Wcześniej, w Tigers wspierał i prowadził marketing agencji.

Nie oceniaj dnia po tym, co zebrałeś – lecz po tym, ile zasiałeś.

73%

uczestników Tigers United 5 przyznało mu najwyższą notę za (debiutanckie) wystąpienie

10

dni potrzebnych na przeprowadzkę do Warszawy i rozpoczęcie pracy w Tigers

>400%

targetu – wynik jego pierwszej kampanii leadowej w Tigers

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Strategia
E-commerce
Performance
Analityka
Content marketing
主要的

Performance

Jego specjalizacja to tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Dzięki otwartemu umysłowi nie ma zadania, którego by się nie podjął – zawsze na końcu pojawia się idea, jak z wykorzystaniem systemów reklamowych dotrzeć do odbiorców i nakłonić ich do podjęcia akcji.

E-commerce

Rozumie najważniejsze założenia w sprzedaży online i wykorzystuje sprawdzone mechanizmy, by generować stabilne przychody i wysoki ROAS.

Analityka

Liczby nie kłamią – lubi podejmować decyzje na podstawie danych, dlatego dokładnie analizuje wyniki kampanii, sprawdzając wpływ każdej zmiany i czynników zewnętrznych.

Michał prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbia grać w piłkę nożną

2

Ulubione miejsce na świecie? Barcelona!

3

Relaksuje się na wieczornych spacerach, słuchając utworów Coldplay

Michał oczami współpracowników…

Paweł Wasiak
Paweł Wasiak
Digital Marketing Specialist

Wiedza i kompetencje

Miałem przyjemność wejść pod skrzydła Michała jako mojego „buddy”. Michał doskonale sprawdził się w tej roli – cierpliwie i rzeczowo odpowiadając na każdą wątpliwość czy z pozoru błahe pytanie. Bardzo doceniam rady, jakie od niego otrzymywałem – zarówno te dotyczące technicznej strony kampanii reklamowych jak i dotyczące odpowiedniego „mindsetu” Tygrysa. Jego otwartość na inne perspektywy pozwala „zderzać” różne marketingowe podejścia, tym samym dając klientowi same korzyści. Bycie w zespole z Michałem i posiadanie takiego buddiego to złoto!

Jaki jest Michał?

Dołączając do Tigers, trafiłem do jednego zespołu z Michałem, dzięki czemu mogłem nie tylko obserwować jego zaangażowanie i podziwiać wszechstronną wiedzę marketingową, ale na co dzień korzystać z jego odważnych i nieszablonowych pomysłów. Później ja zostałem Team Leaderem, a Michał — Specjalistą Performance. I z tej innej perspektywy, z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że klienci Michała mają szczęście, że mogą z nim pracować. Nie ma dla niego niewykonalnych zadań lub nieosiągalnych celów — dajcie czas na analizę i rozkminę, a dostaniecie klarowną strategię z wytłumaczeniem jak do tego celu dojść. Doświadczenie i wiedza Michała pozwalają mu szeroko patrzeć na biznes klienta, nie ograniczając się ani platformami, ani rodzajami promocji.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.