Rozwój biznesu

Melania Stankiewicz

Growth Leader

Melania Stankiewicz

W Tigers odpowiada za marketing agencji. Wyznacza i realizuje cele komunikacyjne, które spełniają założenia biznesowe.

Entuzjastka braku wolnego czasu. Uwielbia wyzwania, do których wymyśla kreatywne rozwiązania. Wg testu Gallupa jej główny talent to Strateg.

Stojąc w miejscu, cofasz się.

1

rok w Tigers

4

branże głównych klientów Melanii

21

przeprowadzonych niestandardowych kampanii

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

CSR
STRATEGIA
SOCIAL MEDIA
CONTENT MARKETING
PROJECT MANAGMENT
主要的

Social Media

Główna specjalizacja to social media – tworzy i wdraża strategie komunikacji, realizuje cele wizerunkowe i rozwija społeczności przy markach.

Strategia

Stawia na strategiczne podejście z kreatywnym twistem; potrafi szybko ocenić sytuację marki i wyznaczyć kierunek. Szybko testuje i wdraża najlepsze rozwiązania.

Content Marketing

Kreatywność w tworzeniu angażującej komunikacji to podstawowa cecha każdego, kto chce wyróżnić się w social media. Uwielbia niestandardowe akcje, angażujące influencerów oraz budujące wizerunek firmy przez jej pracowników, ekspertów i właścicieli.

Melania prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

W wolnym czasie oddaje się lekturze kryminałów

2

Do codziennego działania motywuje ją poranna joga

3

Uwielbia spacery bez celu

Melania oczami współpracowników

Martyna Celuch
Martyna Celuch
Customer Success Manager

Wiedza i kompetencje

Jej strategiczne i holistyczne podejście do każdego zadania, jakiego się podejmuje, niezmiennie budzi mój podziw. Melania stawia na zrozumienie celów klienta i przez ich pryzmat projektuje wszystkie działania. Godny naśladowania fachowiec w kontakcie z klientem i współpracownikami.

Martyna Celuch
Martyna Celuch
Customer Success Manager

Jaka jest Melania?

Melania jest znakomitą specjalistką, która stawia pierwsze kroki na ścieżce menedżerskiej. Z pasją i zaangażowaniem zarządza działem marketingu Tigers, od pierwszych tygodni robiąc dużą różnicę jakościową w komunikacji marki. Od Melanii można się wiele nauczyć, szczególnie myślenia strategicznego, skutecznej egzekucji zadań i dbałości o detale. Cieszę się, że możemy współpracować w ramach zespołu Growth.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.