Social Media

Łukasz Zembalski

Video Content Creator Specialist

Łukasz Zembalski

W Tigers odpowiada za rozwój usług wideo – jest operatorem obrazu i tworzy kreacje reklamowe.

Pracował przy produkcji reklam, serialach fabularnych i treściach wideo do social media. Pierwsze kroki jako operator stawiał w jednej z największych telewizji w Polsce. Jest studentem Łódzkiej Szkoły Filmowej.

„Uda Łosie”

3

lata doświadczenia w branży filmowej

35

pomysłów dziennie

2

przeczytane w życiu książki – jedna z nich to Ojciec Chrzestny

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

REŻYSERIA
KREACJA
SZTUKA OPERATORSKA
ORGANIZACJA PRODUKCJI
MONTAŻ VIDEO
主要的

Sztuka operatorska

Film jest opowiadany w dużym stopniu obrazem, dlatego tak ważne jest, żeby wywoływał on określone emocje u widza. Doświadczenie przy różnych formach wideo pozwala mi trafnie wybierać środki wyrazu artystycznego, aby świadomie wpływać na odbiorcę.

Kreacja

W reklamie najważniejszy jest pomysł. Krótkie historie sprzedające emocje, uczucia i produkty to moja specjalność.

Organizacja produkcji

Na każdym etapie produkcji warto być zaznajomionym z budżetem i technicznymi możliwościami realizacji zdjęć. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach jestem w stanie dobrze zorganizować plan zdjęciowy.

Łukasz prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

W zimie spotkacie go na stokach narciarskich

2

Uwielbia nurkować

3

Zdeklarowany miłośnik fotografii analogowej

Łukasz oczami współpracowników

Mateusz Pietryka
Mateusz Pietryka
Senior Video Production Specialist

Zaangażowanie i profesjonalizm

Każdy projekt jest dla Łukasza wyzwaniem, w którym trzeba dać z siebie jak najwięcej. Prócz sztuki operatorskiej, doskonale sprawdza się również w obszarze kreacji. Wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście czynią go współpracownikiem godnym zaufania i wyróżniającym się profesjonalizmem działania. Bardzo dobrze odnajduje się zarówno w pracy samodzielnej, jak i zespołowej.

Kreatywny specjalista

Łukasz to nie tylko świetny kolega i kompan do rozmowy o polskiej kinematografii i muzyce, ale także bardzo kreatywny specjalista w swojej branży, który mimo młodego wieku już może pochwalić się, że na swoim koncie ma produkcje dla najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Co najważniejsze, jego wkład w rozwój Tigers i naszych klientów to nie tylko wykonywanie zleconych mu zadań na najwyższym poziomie, ale wychodzenie z inicjatywą przy różnego typu projektach i wkład kreatywny we wszystkie nasze przedsięwzięcia.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.