Social Media

Łukasz Kinowski

Video Content Creator Specialist

Łukasz Kinowski

W Tigers należę do zespołu Kreacji, odpowiadając za koncepty wideo, treatmenty, scenariusze oraz reżyserię. Wspieram zespół, uczestniczę w procesie produkcji wideo oraz wciąż szukam nowych rozwiązań, skupiając się na formatach wertykalnych.

Zanim dołączyłem do Tigers pracowałem jako copywriter/scenarzysta zarówno po stronie agencyjnej, jak i klienckiej. Odpowiadałam za koncepty kreatywne, scenariusze oraz treści dla znanej sieci handlowej. Od kilku lat rozwijam się w kierunku reżyserii.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia

100

napisanych scenariuszy

7

lat doświadczenia zawodowego

10

pomysłów podczas snu

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Social media
Reżyseria
Copywriting
Storytelling
Content
主要的

Copywriting

To rdzeń pokładów kreatywności tkwiących we mnie. Każde słowo niesie ogromny bagaż znaczeń, które wystarczy odkryć i poukładać, by stworzyć coś zupełnie nowego. Copywriting to emocjonująca praca, która zaczyna się już w głowie!

Reżyseria

Copywriter z doświadczeniem zaczyna z powodzeniem wizualizować swoje koncepcje, a kiedy dołoży się do tego reżyserski background – szkoła i praca w studio filmowym, to istnieją ogromne szanse na coś niebywałego.

Storytelling

Nie sztuką jest pisać, sztuką jest pisać tak, by opowiedzieć historię, za którą ludzie będą gotowi podążyć. Teraz chcę opowiedzieć historię Tigers…

Łukasz prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Bez kawy nie funkcjonuje

2

Tata zakochany w swojej córce

3

Widział więcej filmów niż student reżyserii (opłaca abonamenty na chyba wszystkich platformach streamingowych)

Łukasz oczami współpracowników

Mateusz Pietryka
Mateusz Pietryka
Senior Video Production Specialist

Wiedza i kompetencje

Z Łukaszem miałem przyjemność pracować przy kilku projektach filmowych, zarówno takich, gdzie przygotowania rozkładały się na miesiące pracy, jak i realizowanych pod dużą presją czasu. We wszystkich Łukasz sprawdził się bardzo dobrze, zapewniając wysoki poziom scenariuszy oraz reżyserii, które poskutkowały satysfakcją klientów. Jego praca stanowi obecnie bardzo ważny wkład do rozwoju działu wideo.

Melania Stankiewicz
Melania Stankiewicz
Growth Leader

Jaki jest Łukasz?

W Łukaszu doceniam jego nieszablonowe, twórcze myślenie. Zawsze skupiony na realizacji swoich zadań z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, jest przykładem świetnego specjalisty, który nie tylko wymyśli super kreatywny koncept, ale także zawrze w nim istotę oraz cel przekazu.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.