Rozwój biznesu

Konrad Kwiatkowski

Head of Operations

Konrad Kwiatkowski

Jako Head of Operations odpowiada za interdyscyplinarny zespół skupiający funkcje HR, finansów, księgowości i administracji, IT oraz M&A.

Specjalizuje się we wspieraniu organizacji nastawionych na dynamiczny rozwój i skalowanie biznesów w powtarzalnym modelu operacyjnym w oparciu o metodologie Scaling Up oraz Great Game of Business. Łączy wiedzę o startupach z doświadczeniem w dużych korporacjach, pomagając Tigers zwiększać efektywności modelu operacyjnego oraz przygotowując tygrysie stado na dynamiczny rozwój na rynkach międzynarodowych.

Zaufaj swoim ludziom, pomóż im się rozwijać i daj im odpowiedzialność

>100

przeprowadzonych warsztatów strategicznych dla różnych firm

>100k

minut spędzonych na porannych pulsach, statusach tygodniowych i miesięcznych przeglądach biznesu

20

lat stażu pracy

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

FINANSE
STRATEGIA
BIZNES
PROCESY
BHAG
主要的

Biznes

Budowanie trwałych relacji B2C i B2B, wprowadzanie rozwiązań zorientowanych na klienta, budowanie zaangażowania w zespole – to tylko niektóre kompetencje, które Konrad nabył przez lata prac w największych organizacjach na świecie.

Strategia

Doświadczenie biznesowe kształtuje jego silny zmysł strategiczny. Potrafi szybko połączyć odległe aspekty i wskazać na obszary z potencjałem lub wymagające zmiany.

Procesy

W Tigers pomógł wprowadzić rutynę operacyjną, która leży u podstaw naszego sukcesu. Zainicjował nasze wyjazdy strategiczne, które pomagają nam wyznaczyć kierunek i trzymać się kursu.

Konrad prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Ma kompletnego kręćka na punkcie prawie wszystkich sportów

2

Ćwiczył boks, kung fu wing tsun oraz krav magę

3

Jego ulubiony autor to Malcolm Gladwell

Konrad oczami współpracowników…

Franciszek Georgiew
Franciszek Georgiew
Founder

Biznes i strategia

Konrad jest dla mnie nieocenioną pomocą w budowaniu systemów pod dalszy wzrost. Dzięki jego wsparciu zarządzanie teamem tak ambitnych i silnych jednostek z wyzwania staje się przyjemnością.

Ewa Gajda
Ewa Gajda
Finance & Administration Manager

Jaki jest Konrad?

Konrad to prawdziwy wódz! Wyznaczanie ambitnych celów, skuteczność i myślenie rozwiązaniami ma wpisane w swoje DNA. Wymagający, ale rozwijający i wspierający swój zespół. Potrafi zadbać o dobrą atmosferę i morale zespołu. Dla niego nawet powiedzenie "Sky is the limit" jest niewystarczające.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.