Social Media

Konrad Chowratowicz

Senior Digital Marketing Specialist

Konrad Chowratowicz

Wszechstronny specjalista social media. Dba o skuteczne rozwiązania reklamowe oraz angażujący i kreatywny content tworzony dla klientów.

We współpracy z klientami stawia na partnerstwo, postawę doradczą (przewodniczą po digitalowej dżungli) oraz o interes klienta – bo najważniejsze jest to, żeby spinał się jego biznes.

Lepiej jest przeżyć rok życiem tygrysa niż 20 lat życiem żółwia

5 mln

zł zarobionych dla klientów

> 15k

wygenerowanych leadów dla klientów

6

lat doświadczenia w branży

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Moderacja
Content
Social Media
Business Manager
RTM
主要的

Social Media

Główna specjalizacja to social media – tworzy i wdraża strategie komunikacji, realizuje cele wizerunkowe i rozwija społeczności przy markach.

Content

Kreatywność w tworzeniu angażującej komunikacji to podstawowa cecha każdego, kto chce wyróżnić się w social media. Dzięki stosowaniu niezmiennych zasad marketingu w nowych formach, może realizować cele klienta na każdej płaszczyźnie.

Business Manager

Ma spore doświadczenie w pracy w złożonym środowisku Facebooka, dzięki czemu wgryza się w temat poprawnej analityki i doskonałej konfiguracji – w tym narzędziu tkwi ogromny potencjał, gdy jest w odpowiedni sposób traktowane.

Konrad prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Pasjonat mediów społecznościowych

2

Miłośnik sportów walki, zwłaszcza boksu

3

W wolnym czasie rozmyśla na tematy egzystencjonalne

Konrad oczami współpracowników

Dorota Woźniczka
Dorota Woźniczka
Senior Growth Specialist

Wiedza i kompetencje

Mimo młodego wieku Konrad niejednokrotnie wykazał się dużą dojrzałością, wiedzą i poczuciem odpowiedzialności za prowadzone projekty. Głód wiedzy i ciągłe dążenie do poszerzania swoich umiejętności, czynią z niego prawdziwego Tygrysa! Jednak cecha, którą cenię w Konradzie najbardziej to kreatywność, która w połączeniu z umiejętnościami i niemałą odwagą, owocuje w świetny i niesztampowy content, na prowadzonych projektach.

Bartłomiej Kląskała
Bartłomiej Kląskała
Senior Digital Marketing Specialist

Jaki jest Konrad?

Konrad jest marketerem z krwi i kości. To klasyczny zajawkowicz, który od najmłodszych lat rozwijał swoje marketingowe umiejętności i dziś (dalej w młodym wieku) ma naprawdę imponującą wiedzę i doświadczenie. Zwłaszcza w zakresie Facebook Ads. Uwielbiam z nim działać, bo wiem, że wszystko zrobimy ze 100% zaangażowaniem i po partnersku.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.