Performance

Karol Hirsz

Digital Marketing Specialist

Karol Hirsz

W Tigers prowadzę działania reklamowe dla klientów Performance dbając o osiąganie jak największych zwrotów z inwestycji w reklamę. Potrafię szybko zidentyfikować problem, i zaproponować stosowne rozwiązanie. Myślenie przyczynowo-skutkowe pozwala mi nie tylko na tworzenie i usprawnianie zachodzących procesów ale również na wprowadzanie skutecznych taktyk reklamowych.

Byłem odpowiedzialny za rozwój sieci sklepów własnych i modelu franczyzowego. Łączyłem działania online’owe z offline’owym aby osiągać możliwe jak najwyższe zwroty z inwestycji i jak najlepsze doświadczenia konsumenckie. W ramach dodatkowych działań tworzyłem info-produkty i pomagałem innym zarabiać na wiedzy.

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrealizowania.

7

lat doświadczenia w sprzedaży

2

lata doświadczenia w performance

3

sieci franczyzowe, w których budowie brał udział

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Omnichannel
Analityka
Performance
E-commerce
Customer Experience
主要的

Performance

Planowanie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS

Analityka

Umiejętność pracy na danych i wyciągania w oparciu o nie trafnych wniosków

E-commerce

Doświadczenie w obsłudze kampanii reklamowych dla sklepów internetowych, znajomość popularnych narzędzi dedykowanych e-commerce

Karol prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Lubi snowboard

2

Trenuje Crossfit

3

Uwielbia pizzę

Karol oczami współpracowników…

Aleksandra Gawin
Aleksandra Gawin
Digital Marketing Specialist

Wiedza o kompetencje

Karol to mocny specjalista performance, który dodatkowo posiada dużą wiedzę i umiejętności analityczne. Jest ambitny, lubi wyzwania, chętnie podejmuje się skomplikowanych zadań. Ścieżkę od Akademii Tygrysa do Senior Specjalisty przeszedł w bardzo szybkim tempie, odnosząc po drodze sukcesy dla swoich Klientów.Ponadto Karol jest bardzo pomocny i chętnie dzieli się wiedzą, zawsze można liczyć na jego wsparcie.

Konrad Chowratowicz
Konrad Chowratowicz
Senior Digital Marketing Specialist

Jaki jest Karol?

Karol to samodzielny specjalista bardzo dynamicznie rozwijający się w obszarze performance marketingu. Jego naturalna chęć zgłębiania tajnik reklamowych określonych systemów bardzo pomaga mu w jego rozwoju. Jest on przede wszystkim osobą bardzo pozytywną, sympatyczną o wysokiej motywacji i zaangażowaniu, która skrupulatnie i dokładnie realizuje każde postawione przed nim zadanie. Na co dzień bardzo pomocny, samodzielny i odpowiedzialny.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.