Social Media

Jakub Matuszewski

Digital Marketing Specialist

Jakub Matuszewski

W Tigers odpowiada za to, aby profile Klientów agencji tworzone były z konkretną wizją. Przenosi to na konkretne działania, jego codzienne zadania to m.in. tworzenie i realizacja strategii komunikacji, planowanie contentu, działania w zakresie budowania społeczności, udział w przetargach w ramach zespołu projektowego.

W branży znalazł się przez przypadek, trafiając w 2015 roku na Facebooku (a jakże inaczej) na interesująco przygotowaną rekrutację. A później już krok po kroku zmierzał w kierunku tygrysiego stada.

To zależy.

6

lat doświadczenia w branży

200

płyt CD w prywatnym zbiorze

14 000

kilometrów pokonanych autostopem

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Zachowanie zimnej krwi
Community Management
Social media
Kreatywność
Strategiczne myślenie
主要的

Social media

Stara się rozumieć ten system naczyń powiązanych i tworzyć social media tak, żeby nie były sztuką dla sztuki.

Community Management

Budowanie społeczności to coś więcej niż tylko „odpowiadanie na komentarze”. Stara się zagospodarować ten obszar tak, aby wnosił wartość dodaną w każde działania.

Kreatywność

Przejawiająca się zarówno w procesach przetargowych czy burzach mózgu, jak i podczas tworzenia harmonogramu wpisów. Uczy się nad nią zapanować.

Kuba prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Jeszcze na studiach dotarł autostopem m.in. na Gibraltar i do Albanii

2

Wraz z dziewczyną próbuje wychować dwa roczne kociaki

3

Lato bez wizyty w Tatrach to nie lato

Kuba oczami współpracowników

Igor Bielecki
Igor Bielecki
Digital Marketing Team Leader

Wiedza i kompetencje

Kubę pięknie określa sformułowanie: przyczajony tygrys. Kuba pojawia się po cichu i stara się nie zwracać na Siebie uwagi. Kiedy już poczuje się komfortowo, atakuje! Jego wiedza i umiejętności z zakresu Social Mediów jest niesamowita! Kuba ma głowę pełną świetnych i świeżych pomysłów, które w połączeniu z wiedzą dają niesamowite rezultaty jego pracy. To, co również mocno widać u Kuby to zrozumienie potrzeb klienta i dobre zdefiniowanie celów. Jeśli Kuba mówi, że jakiś temat jest zaopiekowany, to wiem, że tak jest.

Magdalena Krzepkowska
Magdalena Krzepkowska
Digital Marketing Specialist

Jaki jest Kuba?

Razem z Kubą rozpoczęliśmy przygodę w Tigers w tym samym dniu i od razu wiedziałam, że pracując z nim nie można się nudzić! Kuba wnosi zawsze pełno pozytywnej energii i poczucia humoru, które potrafi rozluźnić każde spotkanie. Poza dobrą atmosferą, którą wprowadza, Kuba jest po prostu świetnym i przede wszystkim profesjonalnym specjalistą, który radzi sobie z trudnymi wyzwaniami, a praca z nim to zawsze przyjemność!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.