Social Media

Dorota Woźniczka

Senior Growth Specialist

Dorota Woźniczka

Starszy specjalista w Tigers.  Zajmuje się kompleksowym wsparciem klienta, realizuje kampanie reklamowe i współprace influencerskie.

Skończyła kierunek „Architektura i Urbanistyka” na Politechnice Świętokrzyskiej, a już w trakcie studiów zacząć swoją przygodę w świecie marketingu internetowego. Początkowo pracowała po stronie klienta, jako grafik/fotograf oraz specjalista social media. Potem przeszła na stronę agencji i od kilku lat prowadzi klientów z branż beauty&lifestyle, FMCG, gastronomia, finanse.

Nie oczekuj niczego, wszystkiego się spodziewaj.

7

lat w branży

30

zrealizowanych szkoleń z Instagrama

5

osób w zespole, za który odpowiada

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

Fotografia
Content
Social Media
Influencer marketing
Design
主要的

Social Media

Główna specjalizacja to social media – tworzy i wdraża strategie komunikacji, realizuje cele wizerunkowe i rozwija społeczności przy markach.

Content

Kreatywność w tworzeniu angażującej komunikacji to podstawowa cecha każdego, kto chce wyróżnić się w social media. Dzięki stosowaniu niezmiennych zasad marketingu w nowych formach, może realizować cele klienta na każdej płaszczyźnie.

Influencer marketing

Zrealizowała dziesiątki kampanii we współpracy z liderami opinii. To wymagające projekty, bo pracuje się w oparciu o zaufanie i wiarygodność, jaką influencer zbudował w oczach swoich odbiorców. Spore doświadczenie na tym polu ułatwia jej osiąganie celów.

Dorota prywatnie...

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Jest uzależniona od dobrego jedzenia

2

Uwielbia podróżować z aparatem w ręku i dronem nad głową

3

Nie znosi nudy! Stale szuka wrażeń

Dorota oczami współpracowników...

Jaka jest Dorota?

Cenię Dorotę przede wszystkim za empatię w stosunku do całego zespołu i wsparcie w najbardziej wymagających sytuacjach. Za ogromny profesjonalizm — zawsze jest świetnie przygotowana, posługuje się bardzo merytorycznym, a jednocześnie zrozumiałym językiem. Dba o najmniejsze detale, tak by każde zadanie zostało wykonane możliwie najlepiej.

Martyna Celuch
Martyna Celuch
Customer Success Manager

Wiedza i kompetencje

Dorota to jeden z najlepszych specjalistów, z jakimi miałam przyjemność zetknąć się na swojej zawodowej drodze. Jej styl pracy z klientami to wzór, który dał podwaliny do procesu obsługi klientów Tigers. Warto też podkreślić, że rzadko zdarzają się osoby o takim talencie do dzielenia się swoją wiedzą o social mediach. Dorota jest też urodzoną team leaderką: zorganizowaną, pracowitą i przewidującą. Uwielbiam z nią pracować!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz realizować swoją pasję do marketingu bez zbędnych procedur i biurokracji, wyślij do nas CV.