Social Media

Daniel Kotliński

Senior Strategic Planner

Daniel Kotliński

Strategic Planner w Tigers. Projektuje strategie komunikacji w autorskiej metodzie warsztatowej. Autor kursu i szkoleń z efektywnego planowania obecności marek w digitalu.

W Tigers od 2018 r., gdzie przez blisko 3 lata odpowiadał za komunikację własną i wizerunek agencji.

Plan mówi, co zrobię, strategia – jak zwyciężę

4

lata w Tigers

8

lat w branży

20

projektów strategii

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

BIZNES
KOMUNIKACJA
STRATEGIA
STORYTELLING
COPYWRITING
主要的

Strategia

Zawsze szuka rzeczywistej przyczyny stojącej u podstaw wyzwania – dzięki temu potrafi zarekomendować precyzyjne działania potrzebne do osiągnięcia celów.

Komunikacja

Zarządzanie percepcją marki odbywa się na poziomie pojedynczych komunikatów – każdy z nich musi być wpisany w szerszy kontekst strategiczny, co wymaga wprawy i kreatywności.

Storytelling

Przekładanie złożonych koncepcji strategicznych i komunikacyjnych na prostą, angażującą opowieść to klucz do efektywnego wdrożenia.

Daniel prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

W wieku 23 lat w druku ukazał się jego debiutancki zbiór opowiadań

2

Jego największe marzenie to podróż kamperem dookoła świata

3

Jego pies ma na imię Soczek

Daniel oczami współpracowników…

Karolina Kawska
Karolina Kawska
CEO

Kreatywny pionier

Daniel jest dla mnie mistrzem słowa, a w zespole Tigers także niezwykle kreatywną głową, otwarty na nowe pomysły i z entuzjazmem podchodzący do realizacji pionierskich projektów. Jak prawdziwy tygrys poluje z ukrycia, pielęgnując agencyjne kanały komunikacji i grupy. To on szczególnie dba o to, żeby społeczność wokół marki Tigers cały czas rosła. Do komunikacji podchodzi bardzo strategicznie. Za przemyślenia, pomysły przekuwane w działania i konsekwencję w ich realizacji Daniela cenię najbardziej.

Franciszek Georgiew
Franciszek Georgiew
Founder

Opiekun marki

Daniel doskonale czuje ducha marki Tigers. Najpierw zasila organizację nowymi ideami i koncepcjami, a następnie przekłada je na realizacje, które wnoszą dużą wartość dla biznesu.

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.