Performance

Aleksandra Gawin

Digital Marketing Specialist

Aleksandra Gawin

Zajmuje się obsługą klientów w zakresie płatnych działań reklamowych. Unika myślenia szablonowego, wychodzi poza schematy. Przede wszystkim zajmuje się klientami z branży fashion.

Absolwentka studiów ekonomicznych – to tam zaczęła się jej fascynacja marketingiem internetowym. Zaczynała jako Account w agencji marketingowej w Krakowie, a następnie poszła w stronę Paid Social.

„Żyj tak, abyś miał co wspominać”

0,5

roku zajęło jej awansowanie z juniora na specjalistę

2

lata w branży marketingowej

3

klasa sportowa w skokach przez przeszkody

Kompetencje

Nasze umiejętności rozwijamy w modelu T-shaped

FACEBOOK ADS
BUSINESS MANAGER
PERFORMANCE
E-COMMERCE
SOCIAL MEDIA
主要的

Performance

Tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja.

Business Manager

Ma doświadczenie w pracy w środowisku Facebooka, dzięki czemu wgryza się w temat poprawnej analityki i prawidłowej konfiguracji kampanii reklamowych – w tym narzędziu tkwi ogromny potencjał, gdy jest w odpowiedni sposób wykorzystywane.

E-commerce

Doświadczenie w obsłudze kampanii reklamowych dla sklepów internetowych.

Ola prywatnie

Ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą

1

Uwielbia jazdę konną

2

W wolnych chwilach chodzi na długie spacery z psem

3

Nie boi się testować nowych smaków

Ola oczami współpracowników

Powiew świeżej energii

Ola to zdecydowanie mocny powiew świeżej energii w naszym zespole. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i pozytywnie nastawiona do innych. W pracy jest profesjonalna, skupiona na zadaniach i bardzo skrupulatna – można liczyć na jakość wykonywanej przez nią pracy. Na co dzień zaraża pozytywną energią, kreatywnością i upartością w dążeniu do celu! Każdemu życzę takiej osoby w otoczeniu!

Otwarta i pomocna osoba

Ola jest niesamowicie otwartą i pomocną osobą. Od początku zaczęła pracę z pełnym zaangażowaniem. Czuć od Oli pozytywną energię, którą lubi się dzielić. Największe wyzwania pokonuje w szybkim tempie, profesjonalnie i z sukcesem. Praca z Olą to sama przyjemność!

Poznaj pozostałe Tygrysy z zespołu

No items found.

Dołącz do zespołu TIGERS

Wierzymy, że pasja i dyscyplina zjadają wiedzę oraz doświadczenie. Kompetencji twardych nauczymy każdego. Szukamy osób, które wyznają nasze wartości i standardy.