Social Media Specialist Kraków

Miejsce:
Kraków V. OFFICES
Wynagrodzenie:
7 000 - 10 000 pln netto + premia
(B2B/ UZ)
Pasjonujesz się digital marketingiem, ale nudzisz się w obecnym miejscu pracy? Odezwij się – w świecie Tygrysa „sufit” nie istnieje!

Szukamy pasjonatów Social Media do prowadzenia projektów z naszymi klientami.

Co cechuje idealnego Tygrysa?

 • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • Umiejętność wdrażania strategii komunikacji na profilach społecznościowych;
 • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w systemie Facebook Ads;
 • Umiejętność nawiązania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
 • Umiejętność wykorzystania kanałów social media w różnych branżach;
 • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie (min. B2);
 • Kreatywność w tworzeniu contentu.

Prześlij nam swoje CV jak najszybciej, żebyśmy mogli Cię poznać - może to właśnie na Ciebie czekamy!

<a class="button w-button" style="text-decoration: none;" target="_blank" href="https://tigers.traffit.com/public/form/a/WGpNPQ==">Aplikuj</a>

Jak działamy?

W Tigers pracujemy w małych zespołach, złożonych ze specjalistów o różnych kompetencjach.  Każdy specjalista samodzielnie współpracuje z własnymi klientami: jest z nimi w bieżącym kontakcie i w sposób kompleksowy planuje oraz realizuje dla nich wszelkie działania. Nad każdym zespołem czuwa team leader, który dba o Twój komfort pracy, wspiera w rozwiązywaniu problemów i pomaga w doborze klientów.

{jobs-gallery}

Social Media Specialist

Na czym polega ta praca?

 • Tworzysz strategię komunikacji, harmonogramy i content na kanały social media;
 • Masz stały kontakt ze swoimi klientami;
 • Zarządzasz reklamami w systemie Facebook Ads;
 • Współpracujesz z podwykonawcami foto i video oraz z naszym studiem graficznym;
 • Raportujesz prowadzone działania;
 • Bierzesz udział w atrakcyjnych przetargach w ramach zespołu projektowego.

Co oferujemy?

 1. Błyskawiczny rozwój - u nas w kwartał nauczysz się tyle, ile w innych miejscach w rok
 2. Brak sufitu - chcesz iść w eksperta czy lidera? Sam zdecyduj! Masz pomysł na rozwój usługi? Dostajesz wsparcie, by to zrobić. Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Wspólnie znajdziemy sposób.
 3. Ekspozycja w branży - posiadamy najmocniejsze kanały komunikacji w branży, w których możesz budować wizerunek eksperta.
 4. Płaca uzależniona od Ciebie - oprócz solidnej podstawy, partycypujesz w zyskach agencji. Dostajesz premie od prowadzonych projektów, wygranych przetargów, szkoleń, wystąpień, konsultacji, planów marketingowych...
 5. Poczucie wpływu - 4x w roku badamy satysfakcję pracowników, dzielimy się wynikami finansowymi, organizujemy wewnętrzne sesje Q&A - u nas nie ma podziału na "górę" i "dół". Każdy ma prawo kształtować środowisko pracy!
 6. Koleżeński zespół - wspólne śniadania, świętowanie urodzin, wyjazdy i imprezy integracyjne – w Tigers szczególną wagę przywiązujemy do budowania relacji między sobą!
 7. Doskonałość operacyjna - dbamy o Twój komfort pracy dzięki przejrzystym procesom i pełnej jasności – wiesz co robić i wiesz po co to robisz.
 8. Dzielimy się przychodami w ramach autorskiego programu Profit Sharing.

Wynagrodzenie

Wspieramy przedsiębiorczy instynkt Tygrysów i pracujemy na opłacalnym dla Ciebie partycypacyjnym modelu wynagrodzeń – oprócz gwarantowanej atrakcyjnej podstawy, Twoje wynagrodzenie na tym stanowisku obejmie również prowizję z przychodów w prowadzonych zleceniach. Będzie to kwota w przedziale 7 000 - 10 000 zł netto + wynagrodzenie progresywne (premia), która będzie rosnąć wraz z przejmowaniem obsługi większych klientów.

 • Wspieramy przedsiębiorczy instynkt Tygrysów i pracujemy na opłacalnym dla Ciebie partycypacyjnym modelu wynagrodzeń – oprócz gwarantowanej podstawy, Twoje wynagrodzenie na tym stanowisku obejmie również prowizję z przychodów w prowadzonych zleceniach. Średnia wynagrodzeń na owym stanowisku wynosi 10 000 zł netto, natomiast wyznajemy zasadę "sky is the limit", gdzie wynagrodzenia te eskalowały do kwoty nawet 14 000 zł.
 • Istnieje również możliwość współpracy na podstawie UZ dla osób posiadających status studenta. Wynagrodzenie bazowe dla umowy zlecenie zaczyna się od kwoty 6 000,00 zł brutto.

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie! Zostań z nami  przewodnikiem po digitalowej dżungli!

<a class="button w-button" style="text-decoration: none;" target="_blank" href="https://tigers.traffit.com/public/form/a/WGpNPQ==">Aplikuj</a>

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi - i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu. Prześlij nam swoje CV przez formularz kontaktowy.