Chinese Marketing Specialist

Miejsce:
W pełni zdalnie, polska strefa czasowa
Wynagrodzenie:
6000 PLN + premia
(B2B/UZ)
Chcesz razem z nami ujarzmić chiński digital? Odezwij się! Szukamy właśnie Ciebie!

Mocno się rozwijamy i chcemy powiększyć swój zespół CS! Z tego powodu zależy nam na znalezieniu osoby, która dobrze czuje się w komunikacji w języku chińskim, a branża game dev nie jest jej obca!

Kim jesteśmy i jak działamy?

W Huqiao pracujemy z międzynarodowymi klientami z branży game development. Zwiększamy wishlisty na Steam i sprzedaż gier w Chinach dzięki angażującym treściom, byciu blisko społeczności i zarażaniu pasją do gier.Naszą misją jest bycie przewodnikiem na digitalowym jedwabnym szlaku - realizujemy ją poprzez odkrywanie nieznanych szerzej chińskich platform, dzielenie się tą wiedzą z naszymi Klientami i partnerami.Lubisz grać i pisać, mówić o grach? Znasz chiński?

Huqiao to miejsce idealnie dla Ciebie.

Co cechuje idealnego Chinese Marketing Specialist?

 • min. 1 rok doświadczenia w działaniach marketingowych na chińskich mediach społecznościowych,
 • zaawansowana znajomość języka chińskiego (w mowie i piśmie),
 • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w Internecie w języku chińskim,
 • biegłość w tworzeniu interesujących i angażujących treści,
 • doświadczenie we współpracy z Klientami,
 • umiejętność sprawnego zarządzania swoją pracą i zadaniami,
 • pasja do gier (PC, Konsole, VR),
 • Polska strefa czasowa (dostępność w godzinach biurowych od 9:00 do 17:00).

Zostań Przewodnikiem na digitalowym Jedwabnym Szlaku!

<a class="button w-button" style="text-decoration: none;" target="_blank" href="https://tigers.traffit.com/public/form/a/34?uid=RG1TamZReFRoK3VDbXFIMXFsTzdkaGUyemE5RS9oblNHa1VD">Aplikuj</a>

Jak działamy?

W Huqiao pracujemy w małych zespołach, złożonych ze specjalistów o różnych kompetencjach.  Każdy specjalista samodzielnie współpracuje z własnymi klientami: jest z nimi w bieżącym kontakcie i w sposób kompleksowy planuje oraz realizuje dla nich wszelkie działania. Nad zespołem czuwa team leader, który dba o Twój komfort pracy, wspiera w rozwiązywaniu problemów i pomaga w doborze klientów.

{jobs-gallery}

Chinese Marketing Specialist

Za co będziesz odpowiedzialny?

 • Tworzenie treści w języku chińskim dla międzynarodowych Klientów z branży gamedev,
 • Współtworzenie strategii komunikacji klientów,
 • Utrzymywanie stałego kontaktu ze swoimi Klientami,
 • Raportowanie prowadzonych działań,
 • Uczestniczenie w spotkaniach firmowych (15 puls w poniedziałek i piątek, spotkanie GGoB we wtorek i środę oraz status w środę).

Co oferujemy?

 1. Błyskawiczny rozwój - jesteśmy pierwszą w Polsce firmą realizującą kampanie na chińskich mediach społecznościowych w pełni zdalnie i autonomicznie - zyskujesz dostęp do silnika reklamowego Ocean Engine od ByteDance. Chcesz poznać od środka Douyin? Nie ma lepszego miejsca.
 2. Brak sufitu - chcesz iść w eksperta czy lidera? Sam/a zdecyduj! Masz pomysł na rozwój usługi? Dostajesz wsparcie, by to zrobić. Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Wspólnie znajdziemy sposób.
 3. Poczucie wpływu – 4x w roku badamy satysfakcję pracowników, dzielimy się wynikami finansowymi, organizujemy wewnętrzne sesje Q&A – u nas nie ma podziału na “górę” i “dół”. Każdy ma prawo kształtować środowisko pracy!
 4. Koleżeński zespół – świętowanie urodzin , wyjazdy i imprezy integracyjne – w Huqiao przywiązujemy szczególną uwagę do budowania relacji między sobą!
 5. Płaca uzależniona od Ciebie - oprócz solidnej podstawy, partycypujesz w zyskach agencji. Dostajesz premie od prowadzonych projektów, wygranych przetargów, szkoleń, wystąpień, konsultacji…
 6. Nowoczesne biuro w centrum Warszawy w Q22.
 7. Prace w pełni zdalną, w międzynarodowym środowisku.

Wynagrodzenie

 • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, ale z podstawą nie niższą niż 6 000 pln netto + premia.
 • Model wynagrodzenia tożsamy z modelem Tigers - pracujemy na opłacalnym dla Ciebie partycypacyjnym modelu wynagrodzeń – oprócz gwarantowanej atrakcyjnej podstawy, Twoje wynagrodzenie na tym stanowisku obejmie również prowizję z przychodów w prowadzonych zleceniach.
 • W praktyce kwota ta po okresie próbnym może wynosić około 10 000 pln netto na fakturze.

Dołącz do nas,

jeśli chcesz, by dalsze kroki na Twojej zawodowej ścieżce zależały od Ciebie!

<a class="button w-button" style="text-decoration: none;" target="_blank" href="https://tigers.traffit.com/public/form/a/34?uid=RG1TamZReFRoK3VDbXFIMXFsTzdkaGUyemE5RS9oblNHa1VD">Aplikuj</a>

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szkodzi - i tak daj nam się poznać! Może za chwilę będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.